Персонал Кропивницький: резюме та пошук співробітників в Кропивницькому, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Кропивницькому швидко, шукаю резюме в місті Кропивницький.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Кропивницькому. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Кропивницькому, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Кропивницькому!

Резюме: Теплотехнік (Кропивницький)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Кропивницький
 • Досвід роботи: 10 рок. 5 міc.
 • Графік роботи: полный рабочий день
 • Стать: женский

Досвід роботи

 • головний спеціаліст-енергоменеджер Новогродівська міська рада

  Обов'язки: аналіз і систематизування витрат на енергоспоживання бюджетних закладів міста, розробка та контроль виконання заходів з енергозбереження та енергоефективності, залучення інвестицій для виконання заходів з енергозбереження та енергоефективності, участь у проектах, що працюють в цьому напрямку,

 • теплотехнік ТОВ "Димитровський експериментально-механічний завод"

  Обов'язки: проектування і будівництво котельної на твердому паливі для опалення виробничих площ, облаштування цеху під нове обладнання, улаштування фундаментів під обладнання з високою точністю.

  Досягнення: щодокотельної - у цеху з висотою стелі понад 12 м трималась температура + 15 град.С, фундаменти були здані вчасно і відповідали всім вимогам.

 • теплотехнік, головний механік ТОВ "Селидівський машинобудівний завод"

  Обов'язки: на посаді теплотехніка - безперебійне цілорічне функціонування котельної на жидкому паливі; на посаді механіка - вчасне проведення ППР обладнання, матеріальне забезпечення служби ремонтів, відносини з енергопостачальними організаціями.

  Досягнення: газифікація підприємства, організація безперебойної роботи у 6-ти місячний період повної відсутності води у регіоні.

 • инженер-конструктор, головний енергетик, головний механік ПАТ "Машзавод" м. Новогродівка

  Обов'язки: організація безперебойного функціонування всіх енергосистем підприємства ( зв'язок, вода та водовідведення, сжате повітря, електрична енергія, газопостачання), організація надійної і безаварійної роботи всього обладнання підприємства та будівель і споруд, матеріальне забезпечення підпорядкованих служб, відносини з енергопоставляючими та контролюючими компаніями.

  Досягнення: впоратися з таким великим колом обовязків.


Відкрити контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua
Jobs.ua рекомендує переглянути: