Вакансія Автор наукових робіт, Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Автор наукових робіт (Dipservis). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

Вакансія: Автор наукових робіт (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:4000 грн
  • Місто:Івано-Франківськ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія <strong>Dipservis</strong>, що активно розвивається, займається наданням послуг з написання наукових робіт у зв'язку з розширенням штату, оголошує конкурс на посаду <strong>автора </strong><strong>студентських робіт з</strong> <strong>дисциплін</strong>:</p> <ul><li> інформатика та програмування</li><li> іноземні мови</li><li> технічні дисципліни</li><li> будівництво та архітектура</li><li> маркетинг та PR</li><li> економіка</li><li> фінанси</li><li> психологія і педагогіка</li><li> лінгвістика</li><li> філософія та релігієзнавство</li><li> товарознавство</li><li> юриспруденці</li></ul><p>Якщо Ви пишете з цих, чи інших дисциплін і хотіли б співпрацювати, будемо чекати на Ваше резюме. </p> <p>Для того, щоб стати автором, необхідно заповнити анкету dipservis.com.ua/registeravtor</p> <p></p> <p><strong>Вимоги до кандидатів: </strong></p> <p>- Наявність закінченої вищої освіти</p> <p>- досвід роботи не менше 1 року у цій сфері діяльності</p> <p>- можливість зв'язатися з Вами з 09.00 до 18.00</p> <p>- володіння офісними програмами на найвищому рівні</p> <p>- використання програм перевірки на унікальність</p> <p>- відповідальність, уважність, своєчасне виконання роботи. </p> <p><strong>Ми пропонуємо: </strong></p> <p>- гарантовану своєчасну оплату </p> <p>- постійна наявність великої кількості замовлень та можливість їх виконання у необмеженому обсязі </p> <p>- вільний графік</p> <p>- доброзичливий колектив менеджерів.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Удаленный переводчик польского Национальная сеть бюро пе... 30000 грн.
Вихователь дитячого садка BambiLviv 15000 грн.
Няня-гувернантка зі знанням англ.мови, вахта 15х15, Козин Агентство домашнего персо... 60000 грн.
Няня для хлопчика, 5х2, метро Театральна Агентство домашнего персо... 40000 грн.
Гувернантка-помічниця, 5х2 з проживанням, с.Великі Дмитрович... Агентство домашнего персо... 55000 грн.
Адміністратор в художню студію Арт-Студія «Творча Кухня» 15000 грн.
Вихователь дитячого садка ДНЗ № 144 9000 грн.
Помічник вихователя ДНЗ № 144 8000 грн.
Вихователь дитячого садочка Чарівний Кролик 30000 грн.
Вчитель фізики ЗЗСО № 73 м. Києва 9500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: