Вакансія Перекладач англійської мови дистанційно, Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Перекладач англійської мови дистанційно (Зуева Г.Г., ФЛП). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

вакансії Кропивницькому / вакансії Робота для студентів / Перекладач англійської мови дистанційно

На 10.06.2023 в нашій базі:  181 вакансій,   373 резюме

Вакансія: Перекладач англійської мови дистанційно (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Шлюбна агенція «Grace Family» шукає співробітників - перекладачів англійської мови у свою команду ,  на сайт знайомств charmdate</p> <p><strong>Обов'язки</strong></p> <p>Вести переписку англійською мовою:</p> <ul><li>листування</li><li>ведення чатів</li><li>дзвінки</li></ul><p><strong>Умови роботи</strong></p> <ul><li>віддалена робота, не потрібно нікуди їздити</li><li>гнучкий графік роботи , головне відпрацювати 8 годин у добу. Перевагою для Вашого заробітку є часи роботи рано вранці та після 20.00 , але не є обов'язковим</li><li>2 вихідних у тиждень на вибір</li><li>відпустка в любий момент, коли Вам буде необхідно і скільки необхідно</li><li>додаткові вихідні за домовленістю</li><li>оплачуване стажування 2 тижні</li><li>підтримка куратора в роботі 24/7</li><li>40% від анкети - ваші</li><li>30% від замовлених подаркунків - теж</li><li>у нас заборонено спілкування на теми 18+ та вимагання , на відміну від інших роботодавців сфери ША.</li><li>за дзвінки довші, ніж 20 хвилин + 20% до балансу</li></ul><p><strong>Вимоги до перекладача</strong></p> <ul><li>досвід не важливий, ми всьому навчимо</li><li>англійска Pre-intermediate та вище.</li><li>наявність ПК або ноутбука. Робота з телефону чи планшета неможлива.</li><li>стабільний доступ до інтернету</li><li>володіння мінімальними навичками MS Office , Chrome</li></ul><p><strong>Заробіток залежить від:</strong></p> <ul><li>кіл-ті листів,</li><li>активних чатів за робочу зміну</li><li>відсоток від подарунків</li><li>хвилин дзвінка</li><li>немає ніяких обмежень у заробітку, адже ВСЕ залежить тільки від Вас, графіку роботи та швидкості у відповідях, наскільки Ви цікавий співрозмовник</li></ul><p><strong>Бонуси</strong></p> <ul><li>ЗП с привязкою до актуального курсу НБУ.</li><li>конкурси, премії, подарунки</li><li>розвиток креативу у написанні текстів та організації роботи</li><li>за виконання місячного плану - 5% премія від суми </li><li>якщо Ви вийшли на суму в 2000$, премя 300$ єдиноразово</li><li>за весілля клієнтки , яку веде перекладач - премія в 1000$</li></ul><p>Звичайно, це ще не весь список переваг роботи у «Grace Family». У нас багато цікавого.</p> <p>Якщо зацікавило спробувати себе у сфері дейтинг - залишай відгук або одразу заповнюй анкету за посіланням (в полі сайт) та я Вам зателефоную.</p> <p>Insta

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Робота для студентів»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер по продажам Электроприводы Белимо Вос... договірна
Junior Lead Generation Manager Insoft Global 14500 грн.
Хостес в клубе. KENjob 40000 грн.
Вокалист KENjob 40000 грн.
Танцовщик KENjob 40000 грн.
Танцовщица шоу-балета в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 20000 грн.
Танцовщица шоу-балета в новый ночной клуб TOOTSIE CLUB 20000 грн.
Party`s girl TOOTSIE CLUB 15000 грн.
Пиджей в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 12000 грн.
Официант в новый караоке бар, можно без опыта TOOTSIE CLUB 25000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: