Вакансія Автор студентських робіт (лінгвіст, філолог, викладач іноземної мови), Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Автор студентських робіт (лінгвіст, філолог, викладач іноземної мови) (Dipservis). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

вакансії Кропивницькому / вакансії Наука, освіта, переклади / Автор студентських робіт (лінгвіст, філолог, викладач іноземної мови)

На 12.06.2024 в нашій базі:  177 вакансій,   271 резюме

Вакансія: Автор студентських робіт (лінгвіст, філолог, викладач іноземної мови) (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія "Діпсервіс" - лідер з надання послуг з написання наукових робіт!</p> <p>Ми досвідчена фірма, що динамічно розвивається, офіційно працює в сфері написання на замовлення дипломних, курсових, контрольних та інших видів навчальних робіт з 2006 року.</p> <p>Шукаємо авторів з написання робіт з англійської, німецької, польської, французької та інших іноземних мов.</p> <p><strong>Вимоги: </strong></p> <ul><li>наявність вищої освіти (закінченої);</li><li> відповідальність та сумлінний підхід до роботи;</li><li>впевнене знання мов</li><li>відмінний тайм-менеджмент та дотримання термінів;</li><li>знання української мови та грамотне письмове мовлення;</li><li>висока унікальність та актуальність усіх робіт;</li><li>можливість регулярно підтримувати зв'язок із менеджером;</li></ul><p><strong>Обов'язки:</strong> Писати студентські роботи</p> <p><strong>Умови: </strong></p> <ul><li>віддалена робота, гнучкий графік;</li><li>відрядна та своєчасна оплата за кожну виконану роботу;</li><li>регулярна наявність замовлень з різних дисциплін;</li><li>дружелюбні та чуйні менеджери;</li><li>повна конфіденційність.</li></ul><p>Для того, щоб стати автором, необхідно заповнити анкету  dipservis.com.ua/ukr/registeravtor</p> <p>Після цього ми зв'яжемося з Вами!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Удаленный переводчик польского Национальная сеть бюро пе... 30000 грн.
Вихователь дитячого садка BambiLviv 15000 грн.
Няня-гувернантка зі знанням англ.мови, вахта 15х15, Козин Агентство домашнего персо... 60000 грн.
Няня для хлопчика, 5х2, метро Театральна Агентство домашнего персо... 40000 грн.
Гувернантка-помічниця, 5х2 з проживанням, с.Великі Дмитрович... Агентство домашнего персо... 55000 грн.
Адміністратор в художню студію Арт-Студія «Творча Кухня» 15000 грн.
Вихователь дитячого садка ДНЗ № 144 9000 грн.
Помічник вихователя ДНЗ № 144 8000 грн.
Вихователь дитячого садочка Чарівний Кролик 30000 грн.
Вчитель фізики ЗЗСО № 73 м. Києва 9500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: