Вакансія Лікар-терапевт, Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Лікар-терапевт (КНП «Побузька селищна лікарня»). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

Вакансія: Лікар-терапевт (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Кропивницький
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Важливо:</p> <p>Повна вища медична освіта, спеціалізація "Сімейна медицина/терапія";</p> <p>Знання сучасних методів профілактики, діагностики, лікування;</p> <p>Впевнений користувач ПК;</p> <p>Бажання допомогти, тактовність, доброзичливість, уміння слухати;</p> <p>Розглядаємо кандидатів без досвіду роботи.</p> <p>Очікуємо:</p> <p>Амбулаторний прийом дорослого населення;</p> <p>Застосовування сучасних методів профілактики, діагностики, лікування дорослих;</p> <p>Виявлення пацієнтів із симптомами, що можуть відповідати Covid-19;</p> <p>Надання якісної медичної допомоги у рамках кваліфікаційних вимог;</p> <p>Якісне оформлення та ведення медичної документації;</p> <p>Дотримання стандартів роботи КНП «Побузька селищна лікарня».</p> <p>Забезпечуємо:</p> <p>Офіційне працевлаштування;</p> <p>Стабільну, офіційну заробітну плату, соціальні гарантії згідно КЗпП;</p> <p>Гнучкий підхід у побудові графіку роботи;</p> <p>Навчання;</p> <p>Житло.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Медицина, фармацевтика»:Вакансія Компанія Зарплата
Психиатр Холодногорская исправител... 20000 грн.
Врач-терапевт Холодногорская исправител... 20000 грн.
Стоматолог ФОП Сова Наталія Сергіївн... 40000 грн.
Асистент стоматолога KO.dent Стоматологічна кл... 14000 грн.
Лікар отоларинголог Ліко-Мед договірна
Support Consultant (fluent Spanish, English and Ukrainian), ... 3Shape договірна
Лікар-стоматолог Стоматология DCC 20000 грн.
Лікар стоматолог Стоматология DCC 20000 грн.
Лікар-стоматолог Стоматология DCC 20000 грн.
Логопед Центр корекції та розвитк... 10000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: