Вакансія Кухар, Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Кухар (Павловська Наталія Євгеніївна). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

Вакансія: Кухар (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:11500 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Мережа пекарень «Ваш ЛАВаш» на ринку України з 2020 року </strong>забезпечує гостей свіжим хлібом (лавашем) та смачною випічкою, кожного дня.</p> <p>Наша мережа налічує 33 пекарні в яких працюють понад 320 фахівців.</p> <p><strong>Запрошуємо на роботу:</strong></p><strong>КУХАРЯ</strong> <p><strong>Графік роботи</strong>: ПОЗМІННИЙ 2/2 АБО 3/3</p> <p><strong>Локація:</strong></p> <ul><li><strong>вул. Костомарова 1-3 (Центр-Зелена-Франка)</strong></li><li><strong>вул. Ст.Бандери 15 ( Політех головний корпус)</strong></li><li><strong>вул. Соборна 11 (серце Львова)</strong></li><li><strong>вул. Городоцька 94 (чудове сполулення з любого куточка Львова)</strong></li><li><strong>вул. Хуторівка 4б (Сихів - Шувар, неділя завжди вихідний)</strong></li></ul><p><strong>Телефонуй СЬОГОДНІ за номером</strong>: ....808, ....565 Наталія</p> <p><strong>Що ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>виплата заробітної плати <strong>ЩОДНЯ</strong></li><li>ВСЬОГО НАВЧАЄМО , БЕРЕМО <strong>БЕЗ ДОСВІДУ</strong></li><li>смачні обіди <strong>ЗА РАХУНОК</strong> ПЕКАРНІ</li><li><strong>ПРЕМІЇ</strong> за найкращого працівника місяця</li><li><strong>кар'єрне</strong> зростання</li><li><strong>дружній </strong>колектив</li><li>можливість навчитись <strong>нової професії</strong></li></ul><p><strong>Телефонуй СЬОГОДНі за номером: </strong>....808, ....565 Наталія</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Ресторанний бізнес, кулінарія»:Вакансія Компанія Зарплата
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Официант в новый караоке бар, можно без опыта TOOTSIE CLUB 25000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Пиджеи в новый элитный ночной клуб «TOOTSIE» TOOTSIE CLUB 12000 грн.
Party`s girl TOOTSIE CLUB 15000 грн.
Официант в новый караоке бар, можно без опыта TOOTSIE CLUB 25000 грн.
Бариста в м. Київ мережа кав'ярень "AROMA KAVA" (ст.м. Берес... ФОП Голуб Е.О. (сеть мага... 1000 грн.
Бариста в м. Київ мережа кав'ярень "AROMA KAVA" (ст.м. Берес... ФОП Голуб Е.О. (сеть мага... 1000 грн.
Бариста в м. Київ мережа кав'ярень "AROMA KAVA" (ст.м. Берес... ФОП Голуб Е.О. (сеть мага... 1000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: