Вакансія Головний бухгалтер в страховую компанію, Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Головний бухгалтер в страховую компанію (ІНСК). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

вакансії Кропивницькому / вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит / Головний бухгалтер в страховую компанію

На 30.09.2023 в нашій базі:  187 вакансій,   380 резюме

Вакансія: Головний бухгалтер в страховую компанію (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від п'яти років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги:</p> <ol><li>Досвід роботи на посаді головного бухгалтера в <strong>страховій компанії - обов'язково</strong>;</li></ol><ol><li>Вища профільна освіта;</li></ol><ol><li>Впевнене користування програмними засобами 1С, M.E.Doc, Word, Excel;</li></ol><ol><li>Знання страхового та бухгалтерського законодавства.</li></ol><p> Функціональні обов’язки:</p> <ol><li>Виконання робіт по формуванню, веденню та зберіганню бази даних бухгалтерської інформації;</li></ol><ol><li>Формування облікової політики;</li></ol><ol><li>Облік розрахунків по страховій діяльності (страхові платежі, перестрахування, страхові виплати, компенсації страхових виплат і т.д.);</li></ol><ol><li> Облік розрахунків по цінним паперам;</li></ol><ol><li>Формування фінансової бухгалтерської звітності;</li></ol><ol><li>Формування фінансової звітності по страховій діяльності;</li></ol><ol><li>Розробка стратегії по формуванню та розміщенню страхових резервів;</li></ol><ol><li>Нарахування податкових зобов'язань, заповнення та здача декларації страховика;</li></ol><ol><li>Робота з податковими та контролюючими органами всіх відомств;</li></ol><ol><li>Облік банківських операцій;</li></ol><ol><li>Розрахунки по ЗП;</li></ol><ol><li>Робота з депозитними договорами, контроль своєчасності та повноти нарахування відсотків;</li></ol><p>Консультування з різноманітних питань.<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Оператор 1c Трепелец О.Н. 15000 грн.
Головний бухгалтер Альнаїр 30000 грн.
Оператор 1с бухгалтер Трюфф Роял 15000 грн.
Офіс-менеджер, консультант ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.
Офіс-менеджер, консультант в Київ ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.
Офіс-менеджер, консультант в Київ ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.
Офіс-менеджер, консультант в Київ ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.
Офіс-менеджер, консультант в Київ ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.
Офіс-менеджер, консультант в Київ ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.
Офіс-менеджер, консультант в Київ ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: