Вакансія Працівник складу, Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Працівник складу (ФОП Ольга Подревська). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

Вакансія: Працівник складу (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання: бажання працювати</p> <p>Обов'язки: Прийом та оформлення товару на складі</p> <p>Умови: офіційне працевлаштування<br /><br />*DHL Supply Chain - Zalando* <br /><br />*ЖІНКИ, ЧОЛОВІКИ, СІМ.ПАРИ*<br /><br />Логістичний центр DHL Zalando в Глухові площею 130 000 кв кв м є одним з найбільших логістичних об'єктів у Польщі. Він оснащений найсучаснішими інтралогістичними рішеннями.<br /><br />? Посада: працівник на складі DHL<br />? Місце роботи: G?uchów (30 км від Лодзь)<br />Потрібні: ??‍?? жінки, чоловіки,сім.пари до 55 років<br /><br /> Обов'язки:<br />· Прийом та оформлення товару на складі:<br />· Упаковка та підготовка до відвантаження;<br />· Заповнення замовлених продуктів та сканування їх кодів;<br />· Сортування та контроль якості повернених товарів;<br />· Підтримка відділу прийому або доставки;<br />(book)Тип контракту: umowa o prace<br />? Заробітна плата: 14,30 зл. нетто в день (якщо до 26 років, то 15,68 зл. нетто); нiчні зміни +20%; наднормові +50% або +100%<br />? Добавка у вихідні дні - 60 злотих за кожен день вихідного дня (240 злотих брутто)<br />? щомісячний бонус (до 660 злотих брутто) залежить від результатів вашої роботи<br />?Бонус: безкоштовна картка для використання у їдальні, поповнена на 180 зл <br />? Житло: безкоштовно<br />Графік роботи: 2 зміни (6.00-14.15 та 14.10-22.25), 5 днів на тиждень із суботи по середу<br />? Доїзд до роботи: безкоштовно</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Грузчик Дурнев В.Н. 20000 грн.
Комірник в Київську область (надаємо житло) ПМП «Два Млина» договірна
Комірник в Київську область (надаємо житло) ПМП «Два Млина» договірна
Комірник в Київську область (надаємо житло) ПМП «Два Млина» договірна
Работник почтового склала ДПД в Барвинуве (Пажнев) Superkadry Spzoo 35000 грн.
Вантажник Вінницький обласний центр... 8500 грн.
Работник почтового склада DPD Польша Superkadry Spzoo 35000 грн.
Работник почтового склада DPD Прушкув Superkadry Spzoo 35000 грн.
Водій-кур'єр на авто компанії Автопан+ 20000 грн.
Експедитор-вантажник ТОВ «Ековей Вейст Менеджм... 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: