Вакансія Працівник складу, Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Працівник складу (ФОП Ольга Подревська). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

Вакансія: Працівник складу (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання: бажання працювати</p> <p>Обов'язки: робота зі сканером</p> <p>Умови: офіційне працевлаштування<br /><br />*ЧОЛОВІКИ,СІМ.ПАРИ (жінки зі знанням польської мови А2)<br />(селимо з дітьми)*<br /><br />? Місце роботи: м. Nowa Wie? Wroc?awska (10 км від Вроцлава)<br />PANTOS LOGISTICS - склад електроніки і побутової техніки! <br />? Посада: працiвник складу <br />Обов'язки: <br />? транспортування палет у складi<br />? робота зі сканером;<br />? дотримання внутрішніх інструкцій та процедур правильного комплектування товарів; <br />? підтримка чистоти та порядку на робочому місці;<br />? знання та дотримання правил охорони праці, інструкцій тощо. <br />?Харчування: на території є сучасні їдальні, роботодавець частково покриває ціну обіду на роботі – 9 злотих, працівник робить доплату від 2 до 5 злотих в залежності від обраного обіду.<br />ВАЖЛИВО: людям з порушенням зору обов'язково мати при собі окуляри.<br />?Тип контракту - *umowa zlecenia*<br />? Заробітна плата: *20,60* зл. брутто (*+1,50*зл нетто дофінансування до житла) / *16,50* зл. нетто (*17.50* зл. нетто, якщо до 26 років) на годину<br />*Для студентів - 20.60 зл. нетто* (при наявності необхідних документів) !!!<br />?? Житло: 300-350 зл (20 зл. на добу (дофінансування 1,50 зл. за кожну годину роботи). Якщо працівник винаймає своє житло - то буде часткова компенсація.<br />? Графік роботи: робота в 3 зміни з пн по пт по 8 год + субота<br />?Доїзд до роботи: робочий автобус<br />?Довготривалий побит: є можливість отримати карту побиту</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Грузчик Дурнев В.Н. 20000 грн.
Комірник в Київську область (надаємо житло) ПМП «Два Млина» договірна
Комірник в Київську область (надаємо житло) ПМП «Два Млина» договірна
Комірник в Київську область (надаємо житло) ПМП «Два Млина» договірна
Работник почтового склала ДПД в Барвинуве (Пажнев) Superkadry Spzoo 35000 грн.
Вантажник Вінницький обласний центр... 8500 грн.
Работник почтового склада DPD Польша Superkadry Spzoo 35000 грн.
Работник почтового склада DPD Прушкув Superkadry Spzoo 35000 грн.
Водій-кур'єр на авто компанії Автопан+ 20000 грн.
Експедитор-вантажник ТОВ «Ековей Вейст Менеджм... 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: