Вакансія Семейный врач, Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Семейный врач (ФЛП Милютина Н.). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

Вакансія: Семейный врач (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Дніпро
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Многопрофильный медицинский центр, в связи с расширением штата, приглашает на постоянную работу <strong>Семейного врача.</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Требования:</strong></p> <ul><li>Высшее профильное медицинское образование;</li><li>Наличие действующего сертификата;</li><li><strong>Опыт работы семейным врачом от 3-х лет (желательно в частных клиниках);</strong></li><li>Опыт работы с декларациями;</li><li>Личные качества: высокие коммуникативные навыки, профессионализм, тактичность.</li></ul><p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Мы предлагаем:</strong></p> <ul><li>Постоянную работу в современном центре</li><li>Официальное оформление, оплату отпуска, больничного листа;</li><li>График работы: 5/2 с 8.00-16.00 или с 9.00-17.00;</li><li><strong>Уровень зарплаты от 25 000-30 000 грн;</strong></li><li>Комфортные условия труда;</li><li>Скидки для работников на услуги клиники;</li><li>Клиника расположена в самом центре Днепра c удобной транспортной развязкой.</li></ul><p><strong><br /></strong></p> <p><strong> Ждем ваши звонки по телефону, viber, telegram: 097 721 40 95, Наталья </strong></p> <p><br /></p> <p>Будем рады видеть Вас в нашей команде профессионалов!<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Медицина, фармацевтика»:Вакансія Компанія Зарплата
Рентген-лаборант КНП «КМКДЦ» 15000 грн.
Медичні працівники на склад ФЛП Баркарь О.Н. договірна
Провізор-фармацевт ФЛП Баркарь О.Н. договірна
Заместитель, помощник генерального директора клиники ФЛП Милютина Н. 25000 грн.
Кардиолог Медицинский центр B-healt... 20000 грн.
Гастроэнтеролог Медицинский центр B-healt... 20000 грн.
Массажист Сіденко Л.М. договірна
Інженер з метрології КНП «Київська міська клін... договірна
Врач Узи ФЛП Мирошник В.Н. 17000 грн.
Врач Узи ФЛП Мирошник В.Н. 17000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: