Вакансія Реабілітолог, вертебролог, Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Реабілітолог, вертебролог (Soling, агентство). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

вакансії Кропивницькому / вакансії Медицина, фармацевтика / Реабілітолог, вертебролог

На 28.01.2023 в нашій базі:  109 вакансій,   365 резюме

Вакансія: Реабілітолог, вертебролог (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Запоріжжя (Запорізька обл.)
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:від п'яти років
  • Графік роботи:плаваючий графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>«Грефі», Центр здоров'я та реабілітації запрошує до співпраці</strong>:</p> <p>Реабілітолога, вертебролога, кінезіолога, що має, спеціальні знання та успішний практичний досвід не менше 3 років.</p> <p><strong>Кого ми щукаємо</strong>:</p> <ul><li>В першу чергу, професіонала та фаната свого діла.</li></ul><ul><li>Фахівця, який володіє ефективними та безпечними методиками реабілітації, відновлення та оздоровлення ОРА та інших систем організму.</li></ul><ul><li>Який має досвід роботи з ріними категоріями пацієнтів. Бажано, як з дорослими, так і з дітьми.</li></ul><ul><li>Дуже важливо, щоб фахівець мав навички комунікації, взаємодії з пацієнтами. Вмів знаходити підхід, утримувати, ставати для них «своїм» фахівцем.</li></ul><ul><li>Так само важливими є моральні якості: дисциплінованість і відповідальність, уміння працювати не тільки самому, а й у команді. Щоб інтереси пацієнта та компанії були на першому місці.</li></ul><ul><li>Бажання розвивати нові напрямки, реалізовувати власні ідеї вітається та підтримується з нашого боку.</li></ul><ul><li>Також вітаються додаткові знання та навички в галузі реабілітації, здоров'я та профілактики.</li></ul><ul><li>Розглянемо кандидатуру ВПО.</li></ul><p><strong>Що пропонуємо ми</strong>:</p> <ul><li>Приміщення та місце роботи.</li></ul><ul><li>Маркетингова підтримка. Просування спеціаліста на наших ресурсах. Його методики, його імені.</li></ul><ul><li>Гнучкий графік роботи, який встановлює сам спеціаліст за погодженням з нами, відповідно до потреб клієнтів.</li></ul><ul><li>Фінансова безпека та комфортні умови праці.</li></ul><ul><li>Адміністрування — ведення записів, перенесення прийомів, облік та контроль, фінансове супроводження, то що.</li></ul><p><strong>Умови оплати:</strong></p> <ul><li>Відрядна (% від каси) плюс заохочення.</li></ul><ul><li>За клієнтів, приведених безпосередньо фахівцем, підвищений %.</li></ul><ul><li>Оплата щотижнева.</li></ul><p>Резюме не розглядаємо! Лише телефонний дзвінок.</p> <p></p> <p>Усі подробиці за телефонами ...43, ...09 (Вадим Анатолійович) з 9.00 до 19.00 кожен будній день.</p> <p></p> <p>Або пишіть у Viber, Telegram, WhatsUpp ...43.</p> <p></p> <p>Інформація про Центр "Грефі" за посиланнями: grefi.com.ua/</p> <p>або t.me/greficenter</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Медицина, фармацевтика»:Вакансія Компанія Зарплата
Рентген-лаборант КНП «КМКДЦ» 15000 грн.
Медичні працівники на склад ФЛП Баркарь О.Н. договірна
Провізор-фармацевт ФЛП Баркарь О.Н. договірна
Заместитель, помощник генерального директора клиники ФЛП Милютина Н. 25000 грн.
Кардиолог Медицинский центр B-healt... 20000 грн.
Гастроэнтеролог Медицинский центр B-healt... 20000 грн.
Массажист Сіденко Л.М. договірна
Інженер з метрології КНП «Київська міська клін... договірна
Врач Узи ФЛП Мирошник В.Н. 17000 грн.
Врач Узи ФЛП Мирошник В.Н. 17000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: