Вакансія Вчитель Англійської мови онлайн, Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Вчитель Англійської мови онлайн (Shepherd Education). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

вакансії Кропивницькому / вакансії Наука, освіта, переклади / Вчитель Англійської мови онлайн

На 11.06.2023 в нашій базі:  181 вакансій,   373 резюме

Вакансія: Вчитель Англійської мови онлайн (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:вільний графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання: Хороший рівень знання Англійської мови</p> <p>Обов'язки: </p> <p>Умови: Викладач Англійської мови онлайн для Китайських дітей, за зручним для вас графіком. Кількість уроків, час проведення ви обираєте для себе самі, але звичайно ж буде краще якщо є змога працювати по будням з 11:00 за Київським часом (17:00 Пекінський час) таким чином ви зможете отримати більше уроків.<br /><br />Обов'язково мати хорошу вимову та словниковий запас. Мати диплом вчителя Англійської або досвід не обов'язково. Для викладання використовуються наступні програми: Classin, Flat, Voov meeting. Для комунікації з батьками по можливості встановити Wechat.<br /><br />Один урок 25 хвилин, матеріали надають батьки.<br /><br />Оплата за один урок 20 Юанів = близько 110 гривень ( тобто якщо за годину 2 уроки близько 220 гривень на годину ) <br /><br />Робота дуже легка, головне бути відповідальним та не запізнюватись на уроки, вчасно готуватись, та мати хороше інтернет підключення. Також навушники та вебкамеру. ( Щоб учні краще вас могли бачити та чути, та батьки були більш задоволенні у подальшій співпраці ) </p> <p><br /></p> <p>За деталями: <br /><br />Вайбер ....005</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Administrative Assistant-Interpreter EUBAM 50000 грн.
Перекладач англійської мови Just do it (ФОП Личук О.А... договірна
Учитель англійської мови КЗО «СЗШ №97 ім. П.І. Шкі... договірна
Учителі французької, польської мов КЗО «СЗШ №97 ім. П.І. Шкі... договірна
Учитель математики КЗО «СЗШ №97 ім. П.І. Шкі... договірна
Учитель фізики КЗО «СЗШ №97 ім. П.І. Шкі... договірна
Логопед-дефектолог Центр розвитку «Діалог» 15000 грн.
Помічник вихователя КЗДО КТ №31 КМР 6700 грн.
Хімік Вінницький обласний центр... 10000 грн.
Керівник гуртка Вінницький обласний центр... 9000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: