Вакансія Домробітниця в приватний будинок , Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Домробітниця в приватний будинок (Persona Grata). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

вакансії Кропивницькому / вакансії Домашній сервіс / Домробітниця в приватний будинок

На 30.09.2023 в нашій базі:  187 вакансій,   380 резюме

Вакансія: Домробітниця в приватний будинок (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:13000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Шукаємо домробітницю для прибирання та допомоги з господарством в приватному будинку. <br /></strong><br /></p> <p>Місце роботи: Харків, Шатилівка.</p> <p dir="ltr">Графік роботи: 2-3 рази на тиждень, 09:00-17:00.</p> <p dir="ltr">Обов?язки: прибирання будинку, прасування постільної білизни.</p> <p dir="ltr">Оплата: 1000 грн. за день.</p> <p dir="ltr">Вимоги до кандидата: наявність відповідного досвіду роботи в сім’ях, знання сучасних засобів та способів прибирання, професійної етики та правил поведінки в сім'ї, без поганих звичок, активна, сучасна, порядна. </p> <p dir="ltr">Спілкування в родині на робочому місці будь-якою зручною мовою для домробітниці.</p> <p></p> <p>«PERSONA GRATA» — агентство домашнього персоналу.</p> <p>Зекономимо Ваші час та нерви при пошуку роботи!</p> <p>Що Ви отримуєте якщо звертаєтесь в агентство «Персона Грата»?</p> <ul><li>персональний підхід та безкоштовну реєстрацію в базі агентства;</li><li>допомогу при адаптації на новому робочому місці;</li><li>першочергове отримання нових вакансій до розгляду при повторному влаштуванні на роботу через наше агентство;</li><li>кращі вакансії в місті Харкові та за його межами.</li></ul><p>Якщо Ви кваліфікований та досвідчений спеціаліст, то з нами Ви не залишитесь без роботи.<br />Телефонуйте!<br /></p> <p>Хочете дізнатися більше інформації про нас самостійно — завітайте на наш сайт:</p> <p>personagrataagency.com.ua/</p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Домашній сервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Домробітниця в приватний будинок Persona Grata 15600 грн.
Домробітниця в приватний будинок Persona Grata 13000 грн.
Повар універсал Food Service 15000 грн.
Няня для дівчинки 3 роки на вихідні дні, м. Позняки Агентство домашнего персо... 13600 грн.
Домробітниця та садівник-господарник (сімейна пара), 25/5 з ... Агентство домашнего персо... 60000 грн.
Репетитор, преподаватель английского языка Иванова Наталия 1 грн.
Домробітниця в квартиру, 3 рази на тиждень, Бориспіль Агентство домашнего персо... 18000 грн.
Домробітниця в будинок 450 кв.м. , 4 рази на тиждень, ст.м. ... Дом счастья 28800 грн.
Няня зі знанням анг. мови, 14/14 з проживанням, с.Требухів Дом счастья 48000 грн.
Сімейна пара в будинок 300 кв.м, 6/1 з проживанням, с. Білог... Агентство домашнего персо... 62500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: