Вакансія Менеджер по продажам, Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Менеджер по продажам (ClickPro). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

вакансії Кропивницькому / вакансії Консалтинг / Менеджер по продажам

На 27.05.2024 в нашій базі:  177 вакансій,   271 резюме

Вакансія: Менеджер по продажам (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15500 грн
  • Місто:Кропивницький
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>ClickPro - </strong>це міжнародна компанія, яка працює в сфері консалтингу, маркетингу та продажів. Ми - одна з найкращих провідних компаній на ринку навчальних послуг в сфері консалтингу.<br />Ми шукаємо енергійного, мотивованого менеджера по роботі з клієнтами, який буде відповідальний за приваблення нових клієнтів, збільшення обсягу продажів та розвиток нашої компанії.<br /><strong>Обов’язки:</strong><br />- консультація з гарячою клієнтською базою щодо послуг компанії;</p> <p>- введення клієнта з моменту реєстрації до залучення до співпраці;</p> <p>- вирішення виникаючих питань клієнта;</p> <p>- координація клієнта на відповідний відділ.</p> <p>-ведення клієнтів у CRM системі</p> <p>-робота з заперченнями<br /><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Конкурентну заробітну плату: ставка 10000-15500 грн  (залежно від вашого досвіду) + велика бонусна система;</li><li>Роботу з гарячою базою клієнтів;</li><li>Можливості для професійного розвитку та кар'єрного зростання;</li><li>Дружній колектив та комфортні умови.</li><li>Надаємо навчання, якщо ви без досвіду.</li></ul><p><strong>Умови роботи</strong>:</p> <ul><li>Графік роботи: пн.-пт. з 10:00 до 19:00</li><li>Затишний та сучасний офіс</li><li>Своя кухня, де ти знайдеш: чай / каву, фрукти та інші смаколики в необмеженій кількості</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Консалтинг»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з продажу на англійській мові All Investment West 40000 грн.
Менеджер з продажу на угорській мові All Investment West 70000 грн.
Грантрайтер Synergy Development Consu... 20000 грн.
Фінансовий консультант Гордієнко Юрій Петрович 40000 грн.
Спеціаліст по роботі з клієнтами (нерухомість) Салтівка Салтівське агентство неру... 50000 грн.
Спеціаліст з продажу нерухомості-рієлтор (Салтівка) Салтівське агентство неру... 60000 грн.
Менеджер з розвитку Крупка В.С. 40000 грн.
Менеджер по роботі з клієнтами зі знанням англійської мови Ukiserviceukraine 15000 грн.
Финансовый брокер Евролайф Украина 16500 грн.
Оцінювач бізнесу та нематеріальних активів (2.1, 2.2) ГК Парето 50000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: