Вакансія Адміністратор ветеринарної клініки, Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Адміністратор ветеринарної клініки (Ветеринарная клиника «ЗооВетСити»). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

вакансії Кропивницькому / вакансії Медицина, фармацевтика / Адміністратор ветеринарної клініки

На 27.05.2024 в нашій базі:  177 вакансій,   271 резюме

Вакансія: Адміністратор ветеринарної клініки (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Кропивницький
  • Бажана Освіта: незакінчена вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Вакансія: Адміністратор ветеринарної клініки</p> <p>Місце роботи: місто Кропивницький</p> <p>Компанія: Зооветсіті - ветеринарні послуги</p> <p></p> <p>Необхідна ветеринарна освіта.</p> <p></p> <p>Обов'язки:</p> <ul><li>Прийом клієнтів та запис на прийом до ветеринарного лікаря та грумера</li><li>Організація робочого процесу в клініці</li><li>Ведення обліку пацієнтів, ветиринарної документації, розрахунок клієнтів</li><li>Допомога у підтриманні чистоти та порядку в приміщенні</li><li>Консультація клієнтів щодо послуг які надає клініка</li><li>Знання переліку послуг клініки і грумінг салону</li><li>Знання асортимету товарів клініки</li></ul><p>Вимоги:</p> <ul><li>Відповідальність та організованість</li><li>Комунікабельність, готовність та бажання допомагати тваринам та їх господарям</li><li>Прагнення навчатися та розвиватися в галузі ветеринарії</li></ul><p>Умови:</p> <ul><li>Графік роботи: з 9:00 до 19:00, (4/2)</li><li>Заробітна плата обговорюється на співбесіді (% від прибутку)</li><li>Можливість фінансового, кар'єрного зростання та професійного розвитку</li></ul><p>Якщо ви готові долучитися до нашої команди, надсилайте своє резюме на електронну адресу або зателефонуйте за номером ...для узгодження співбесіди.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Медицина, фармацевтика»:Вакансія Компанія Зарплата
Асистент стоматолога Харизма-2006 17000 грн.
Фармацевт-консультант ООО РУШ договірна
Консультант з декоративної косметики ООО РУШ договірна
Медична сестра старша «Мрия Мед Сервис» 20000 грн.
Маніпуляційна медсестра «Мрия Мед Сервис» 15000 грн.
Медичний реєстратор «Мрия Мед Сервис» 12000 грн.
Оптометрист в салон оптики. ФЛП Дворецкий О. Д. 15000 грн.
Адміністратор ТОВ Фирма «Прайм» ЛТД» договірна
Ассистент стоматолога ТОВ Фирма «Прайм» ЛТД» договірна
Стоматолог ТОВ Фирма «Прайм» ЛТД» договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: