Вакансія Комендант в хостел з проживанням, Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Комендант в хостел з проживанням (Столиця Затишку ). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

вакансії Кропивницькому / вакансії Готельний бізнес / Комендант в хостел з проживанням

На 27.05.2024 в нашій базі:  177 вакансій,   271 резюме

Вакансія: Комендант в хостел з проживанням (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:14000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p dir="ltr">Комендант в готель-хостел з проживанням в місті Києві.</p> <p dir="ltr">Без досвіду! Безкоштовне проживання!</p> <p dir="ltr">Чудовий варіант для переселенців, ВПО, іногородніх та пенсіонерів!</p> <p dir="ltr">Обов’язки:</p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Заселення, виселення гостей</p></li></ul><ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Ведення документації</p></li></ul><ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Здійснення прибирання, прасування і прання білизни в пральній машині</p></li></ul><ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Контроль дотримання мешканцями правил поселення.</p></li></ul><p dir="ltr">Вимоги:</p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Ми віддаємо перевагу кандидатам без шкідливих звичок</p></li></ul><ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Доброзичливість та вміння створювати добрі стосунки з колегами та гостями</p></li></ul><ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Можна без досвіду роботи (навчимо всім нашим знанням, наставник завжди з вами на зв’язку)</p></li></ul><ul><li dir="ltr"><p dir="ltr"><strong>Для цієї вакансії потрібне обов’язкове проживання у хостелі.</strong></p></li></ul><p dir="ltr">Ми пропонуємо:</p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">ЗП 8000−14000грн своєчасна та точна виплата без будь-яких затримок</p></li></ul><ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Графік роботи (6/1), вихідні за домовленістю</p></li></ul><ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Безкоштовне та комфортне проживання в хостелі.</p></li></ul><p dir="ltr">Вакансія термінова і розпочати роботу можна дуже швидко.</p> <p dir="ltr">Телефонуйте ....</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Готельний бізнес»:Вакансія Компанія Зарплата
Помощник (помощница) по хозяйству в домашнем хостеле (жильё) ФОП Харлашкина А. П 20112 грн.
Кассир-продавец ЧП Кимлик В. 30000 грн.
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 25000 грн.
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 20000 грн.
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 25000 грн.
Администратор в Новый клуб в г. Киев (жилье) NK «Scarlett» 25000 грн.
Администратор в Новый клуб в г. Киев (жилье) NK «Scarlett» 25000 грн.
Администратор в Новый клуб в г. Киев (жилье) NK «Scarlett» 25000 грн.
Администратор в Новый клуб в г. Киев (жилье) NK «Scarlett» 25000 грн.
Официант в Новый клуб в г. Киев (жилье) NK «Scarlett» 25000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: