Вакансія Менеджер з постачання, Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Менеджер з постачання (Каркаданн). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

Вакансія: Менеджер з постачання (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:10000 грн
  • Місто:Житомир
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Компанія Каркаданн</strong> – це сучасна та стабільна компанія, яка спеціалізується на сільськогосподарському бізнесі.</p> <p>Наразі ми оголошуємо набір на посаду Менеджер з постачання.</p> <p></p> <p><strong>Основні вимоги:</strong></p> <ul><li>досвід роботи в колл центрі не менше 1 року;</li><li>навички ведення переговорів.</li></ul><p><strong>Основні обов’язки:</strong></p> <ul><li>закупівля (замовлення) продукції, згідно потреб підприємства;</li><li>обробка замовлень, контроль процесу постачання продукції;</li><li>робота з претензіями, поверненнями, обміном товару;</li><li>організація і проведення переговорів з постачальниками і підписання договору;</li><li>моніторинг ринку постачальників, рівень закупівельних цін</li></ul><p><strong>Компанія пропонує:</strong></p> <ul><li>офіційне працевлаштування;</li><li>вчасна виплата заробітної плати;</li><li>постійна індексація заробітноі плати;</li><li>оплачувані відпустки та лікарняні;</li><li>графік роботи: пн-пт 09:00-17:00;</li><li>комфортний офіс в центрі міста.</li></ul><p>Телефонуйте ...<strong>48 </strong><strong>Олена </strong>або надсилайте своє резюме!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Водій вантажних перевезень ТОВ «Бігун-Транс» 60000 грн.
Логіст Шульга С.В. 20000 грн.
Водій категорії С, Е - доставка охолодженої продукції по Укр... «ППЗ «Коробівський» ТМ «С... 15000 грн.
Водій штабелера UVK Інтернешнл 25000 грн.
Автослюсарі з ремонту вантажних авто (Mercedes, MAN- сміттєв... ТОВ "Альтфатер Київ" 32000 грн.
Водій Сміттевоза (MAN, MERCEDES) з проживанням ТОВ "Альтфатер Київ" 33000 грн.
ВАНТАЖНИК на сміттевоз з проживанням ТОВ "Альтфатер Київ" 21000 грн.
Комплектувальник UVK Інтернешнл 15500 грн.
Приймальник товарів UVK Інтернешнл 18000 грн.
Вантажник UVK Інтернешнл 14000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: