Вакансія Рекрутер віддалений, Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Рекрутер віддалений (Flambir). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

Вакансія: Рекрутер віддалений (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:40000 грн
  • Місто:Тернопіль
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія <strong>Flambir</strong> активно шукає амбіційних та енергійних рекрутерів для віддаленої роботи. Ми пропонуємо великий вибір вакансій: від різноробочих до спеціалістів. Ваша основна задача — знайти відповідного кандидата, що ідеально підходить для конкретної позиції.</p> <p><strong>Що ми шукаємо:</strong></p> <ul><li>Вміння працювати в швидкому темпі, орієнтуючись на результат.</li><li>Бажання рости професійно та фінансово разом із компанією.</li><li>Вміння ефективно спілкуватися з кандидатами, виявляючи їхні сильні сторони.</li><li>Досвід роботи в сфері рекрутингу буде перевагою, але не обов'язковий — надамо необхідне навчання.</li></ul> <p><strong>Що пропонуємо:</strong></p> <ul><li><strong>Віддалена робота</strong> — працюйте з будь-якої точки світу.</li><li><strong>Проста та зрозуміла система винагород:</strong><ul><li>Після 7 днів роботи кандидата, якого ви зарекрутували, ви отримуєте <strong>100 злотих</strong>.</li><li>Повна виплата після 30 днів — від <strong>2</strong><strong>50 до 800 злотих</strong> за кожного кандидата.</li></ul></li><li><strong>Можливість заробляти більше:</strong> Чим більше кандидатів ви наймаєте, тим більше заробляєте. Є <strong>вакансії місяця</strong>, за які передбачено додаткові бонуси.</li><li>Офіційна співпраця та прозора система взаємодії.</li></ul> <p>Зацікавились?</p> <p>Зв'яжіться з Анатолієм для детальнішої інформації та початку співпраці. Ми раді новим партнерам та готові допомогти вам розвиватися в сфері рекрутингу.</p> <p><strong>Контакти:</strong><br />Телефон: ... (viber)

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «HR, управління персоналом»:



Вакансія Компанія Зарплата
Клієнт-менеджер (HR- менеджер) ФОП БОЙКО 25500 грн.
Помічник керівника Воробьова Лариса 20000 грн.
Рекрутер 427 окремий полк безпілот... 20000 грн.
Менеджер ФОП БОЙКО 25000 грн.
Адміністратор Гайдуков Руслан Анатолійо... 30000 грн.
Менеджер по роботі з клієнтами (дистанційно) Еверест-Тер 20000 грн.
Заведующий небольшим хостелом семейного типа (жильё) ФОП Харлашкина А. П 20500 грн.
Інспектор з кадрів Інститут нейрохірургії 17000 грн.
Інженер з охорони праці Ірпінська філія ДНП «Інст... договірна
Фахівець з кадрового адміністрування EBS договірна







Jobs.ua рекомендує переглянути: