Вакансія Бухгалтер, Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Бухгалтер (КНП «ББЛІЛ»). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

Вакансія: Бухгалтер (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Бориспіль
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вимоги:</strong></p> <p>- Вища або середня спеціальна освіта в сфері бухгалтерського обліку та аудиту, фінансів, економіки;</p> <p>- Досвідчений користувач: вміння працювати з MS Office (World, Exel), M.E.Doc;</p> <p>-Досвід роботи бухгалтером від 1 року;</p> <p>- Впевнені знання Національних положень (стандартів) бухобліку, Положення про документальне забезпечення записів у бухобліку та податкового законодавства;</p> <p>- Знання та вміння застосовувати на практиці плану бухгалтерських рахунків;</p> <p>- Аналітичне мислення, уважність та відповідальність.</p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Облік МШП та ТМЦ (переміщення, списання, інвентаризація);</li><li>Оприбуткування благодійної та гуманітарної допомоги;</li><li>Подання статистичної звітності;</li><li>Подання звітності до ДОЗ КОДА та Бази спецмедпостачання.</li></ul> <p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Офіційне працевлаштування;</li><li>Оплата відпускних, лікарняних;</li><li>Повна зайнятість;</li><li>Комфортні умови праці;</li><li>Випробувальний термін 2 місяці.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:



Вакансія Компанія Зарплата
Бухгалтер 427 окремий полк безпілот... 50000 грн.
Аналітик-дешифрувальник 427 окремий полк безпілот... 50000 грн.
Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини 61 Окрема механізована Ст... 50000 грн.
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 10000 грн.
Головний бухгалтер Вінницький обласний центр... 20000 грн.
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Головний бухгалтер Вінницький обласний центр... 14000 грн.
Оператор-касир Вінницький обласний центр... 13000 грн.
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 13000 грн.
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 12000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: