Вакансія Водій-Електрик, Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Водій-Електрик (Військова частина А0989 / 56 бригада). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

вакансії Кропивницькому / вакансії Вакансії ЗСУ / Водій-Електрик

На 17.08.2026 в нашій базі:  190 вакансій,   281 резюме

Вакансія: Водій-Електрик (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:120000 грн
  • Місто:Краматорськ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги: </p><ul><li>знання та вміння працювати з електрикою в автомобільному транспорті</li><li>досвід військової служби буде перевагою</li><li>готовність працювати в зоні активних бойових дій</li><li>відповідальність</li></ul> <p>Обов'язки: </p><ul><li>перевезення особового складу та вантажів</li><li>забезпечення технічної готовності автомобіля перед кожною поїздкою</li><li>обслуговування і контроль справності електронних приладів у машині</li><li>забезпечення логістики підрозділу, перевезення вантажів різного призначення</li></ul> <p>Умови: </p><ul><li>мобілізація до кінця воєнного стану або служба за контрактом</li><li>можливість переведення чинних військовослужбовців за згодою безпосереднього командира</li><li>можливість служби для кандидатів, які за висновком ВЛК придатні до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах тощо</li><li>грошове забезпечення від 20 000 до 120 000 гривень залежно від поставленого завдання та місця служби</li><li>забезпечення формою та засобами індивідуального захисту, повноцінне харчування</li><li>гарантована щорічна основна відпустка + додаткова відпустка 10 днів за сімейними обставинами</li><li>безоплатне лікування та фінансова компенсація за поранення внаслідок участі в бойових діях</li><li>служба в зоні активних бойових дій</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Вакансії ЗСУ»:



Вакансія Компанія Зарплата
Оператор поста РЕР 427 окрема бригада безпіл... 70000 грн.
Оператор БпЛА 427 окрема бригада безпіл... 120000 грн.
Оператор безпілотних літальних апаратів 503 Окремий батальйон мор... 25000 грн.
Стрілець-помічник гранатометника 503 Окремий батальйон мор... 25000 грн.
Кулеметник 503 Окремий батальйон мор... 25000 грн.
Бухгалтер 503 Окремий батальйон мор... 54000 грн.
Гранатометник 503 Окремий батальйон мор... 25000 грн.
Інспектор прикордонної служби 94 Прикордонний загін 31000 грн.
Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів 128 окрема важка механізо... 190000 грн.
Бойовий медик взводу 128 окрема важка механізо... 190000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: