Вакансія Эксперт - Оцінювач в Ломбард, Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Эксперт - Оцінювач в Ломбард (Ломбард "КОМОД"). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

вакансії Кропивницькому / вакансії Банківська справа, ломбарди / Эксперт - Оцінювач в Ломбард

На 23.04.2024 в нашій базі:  171 вакансій,   269 резюме

Вакансія: Эксперт - Оцінювач в Ломбард (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Черкаси
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p></p> <p><strong>В Ломбард на постійну роботу запрошуються Експерти - Оцінювачі</strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Чесність, відповідальність, посидючість, комунікабельність;</li><li>Вища або незакінчена вища освіта (розглядаються студенти заочної форми навчання 4-5 курс);</li><li>Без досвіду роботи. Навчимо з нуля і підтримаємо спочатку. (Навчання за рахунок компанії);</li><li>Відсутність судимості;</li><li>Презентабельна зовнішність;</li><li>Впевнений користувач ПК (Word, Exel, Internet);</li></ul><p><strong>Основні обов'язки:</strong></p> <ul><li>Видача кредитів готівкою під заставу ювелірних виробів, побутової та оргтехніки;</li><li>Прийом, облік, зберігання заставного имущества;</li><li>Оформлення відповідних документів, підготовка звітності</li></ul><p>Офіційне оформлення</p> <p>Графік роботи 4/2 дня з 08.00 до 20.00;</p> <p>З/П – стабільна та вчасно.</p> <p>Якщо Вас зацікавила дана вакансія, надсилайте Ваше резюме з фото (обов'язково) на e-mail: резюме або зв'яжіться за тел. +380938337976 – для уточнення дати співбесіди.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Банківська справа, ломбарди»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер зі страхування Страхова компанія «ГРАВЕ ... договірна
Економіст Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Регіональний менеджер по роботі з новими клієнтами Кит-групп 25000 грн.
Регіональний менеджер по роботі з новими клієнтами Кит-групп 25000 грн.
Головний бухгалтер в ломбард Кит-групп 30000 грн.
Регіональний менеджер по роботі з новими клієнтами Кит-групп 25000 грн.
Эксперт - Оцінювач в Ломбард Ломбард "КОМОД" 15000 грн.
Фахівець по роботі з клієнтами управління розвитку платіжног... ПрАТ «Банк Фамільний» договірна
Фахівець з належної перевірки клієнтів ПрАТ «Банк Фамільний» договірна
Фахівець по роботі з банківськими установами і фінансовими к... ПрАТ «Банк Фамільний» договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: