Вакансія Офіціант, Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Офіціант (Голодняк О.В.). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

Вакансія: Офіціант (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:500 грн
  • Місто:Міжгір'я
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p></p> <p>Компанія шукає енергійного та відповідального кандидата на посаду Бармена-офіціанта з проживанням у мальовничому місті поблизу Міжгір'я. Наш готельно-ресторанний комплекс "Озеро Віта" пропонує клієнтам комфортне проживання та смачну кухню.</p> <p>Основні обов’язки:</p> <ul><li>Обслуговування гостей в ресторані: прийом замовлень, подача їжі та напоїв, забезпечення високої якості обслуговування;</li> <li>Забезпечення чистоти та порядку у ресторанному залі;</li> <li>Дотримання гігієнічних норм та правил безпеки;</li> <li>Виконання інших завдань, пов’язаних з роботою офіціанта.</li> </ul><p>Вимоги до кандидатів:</p> <ul><li>Бажання працювати в готельно-ресторанній сфері;</li> <li>Відповідальність та пунктуальність;</li> <li>Комунікабельність та ввічливість;</li> <li>Здатність працювати в команді;</li><li>Відсутність шкідливих звичок (!)<br /></li><li>Бажання навчатися та розвиватися.<br /></li> </ul><p>Надається проживання в готелі, що знаходиться поруч з рестораном. Робота передбачає змінний графік роботи, включаючи роботу в змінах та вихідні дні.</p> <p>Якщо ви молодий та енергійний студент, готовий взятися за новий виклик та отримувати цінний досвід роботи, то ця вакансія саме для вас! Приєднуйтесь до нашої дружньої команди та допоможіть нам забезпечити нашим гостям незабутній відпочинок та смачні страви.</p> <p>Надсилайте резюме за електронною адресою або на Viber</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Готельний бізнес»:Вакансія Компанія Зарплата
Управляюча(ий) готельним комплексом Голодняк О.В. 35000 грн.
Горничная Portofino 18000 грн.
Двірник ТОВ СОЛАР КОНСАЛТИНГ 7000 грн.
Горничная на уборку квартир которые сдаются посуточно GoodApart 15000 грн.
Комендант в хостел з проживанням Столиця Затишку 14000 грн.
Управляюча (ий) готельним комплексом Голодняк О.В. 35000 грн.
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 20000 грн.
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 25000 грн.
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 25000 грн.
Кассир-продавец ЧП Кимлик В. 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: