Вакансія Бариста, Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Бариста (МегаМаркет супермаркет). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

Вакансія: Бариста (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p> <strong>МегаМаркет на Нивках в м. Київ   </strong> </p> <p>ЗАПРОШУЄ НА ПОСТІЙНУ РОБОТУ:   </p> <p></p> <p>• <strong><strong><strong></strong></strong><strong></strong><strong></strong>Бариста</strong><strong>  </strong> <br />графік роботи 7/7 днів </p> <p> <br /></p> <p>Ми пропонуємо:</p> <p>-гідну, стабільну заробітну плату, <br /></p> <p>-офіційне оформлення, <br /></p> <p>-безкоштовне харчування, <br /></p> <p>-можливість додаткового заробітку.</p> <p><strong>Допомагаємо з житлом.</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><br /></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></p> <p>Адреса: м. Нивки, вул. Щербаківського 58, </p> <p>м-н «МегаМаркет», </p> <p>відділ персоналу</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Готельний бізнес»:Вакансія Компанія Зарплата
Управляюча (ий) готельним комплексом Голодняк О.В. 30000 грн.
Офіціант Голодняк О.В. 500 грн.
Бармен бариста Голодняк О.В. 900 грн.
Покоївка в готель з проживанням Ambassadorplaza 10000 грн.
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 15000 грн.
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Адміністратор Мережа Готелів Манго, Анг... 16500 грн.
Администратор в отель Мережа Готелів Манго, Анг... 16500 грн.
Повар в столовую-кулинарию СПД Голуб О. договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: