Вакансія Управляюча (ий) готельним комплексом, Кропивницький. Пошук роботи в Кропивницькому - Робота Управляюча (ий) готельним комплексом (Голодняк О.В.). Шукаю роботу в Кропивницькому.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

вакансії Кропивницькому / вакансії Готельний бізнес / Управляюча (ий) готельним комплексом

На 23.04.2024 в нашій базі:  171 вакансій,   269 резюме

Вакансія: Управляюча (ий) готельним комплексом (в Кропивницький)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:35000 грн
  • Місто:Міжгір'я
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>В зв’язку з розширенням комплекса «Озеро Віта» шукаємо</p> <p><strong>Управляючу (ого) готельним комплексом</strong></p> <p>Вимоги:</p> <p>Освіта в сфері готельного бізнеса; досвід роботи адміністратором, директором готелю, бази відпочинку; наявність клієнтської бази; досвід роботи з персоналом; вільне володіння українською мовою, володіння розмовною англійською, польською мовами буде перевагою; стресотійкість; комунікабельність; вміння вирішувати складні ситуації з гостями; наявність рекомендацій - бажано</p> <p>Обов’язки:</p> <p>Продаж відпочинку (активні та пасивні продажі)</p> <p>Організація роботи з корпоративними клієнтами, VIP-клієнтами</p> <p>Рекламні заходи (в т.ч. підтримка реклами на бордах, в інтернеті: сайт, соц.мережі, виготовлення рекламної та брендованої продукції)</p> <p>Заходи з просування зареєстрованого бренду</p> <p>Розробка довгострокової стратегії реклами та маркетингу</p> <p>Розробка стратегії розвитку комплекса</p> <p>Планування роботи всього комплекса загалом (готелі, ресторани, спа-центри, басейни)</p> <p>Підтримка комунікації між готелями та ресторанами комплекса</p> <p>Постійний моніторинг стану номерного фонда (технічній стан, дизайн, необхідність косметичного ремонту, інше)</p> <p>Підтримка та впровадження інформаційних технологій в обслуговуванні гостей та управлінні комплексом</p> <p>Безпосередня робота з персоналом (покоївки, менеджери, адміністратори, працівники госп.блоку)</p> <p>Відповідальність за дотримання касової дисципліни всіх служб комплекса</p> <p>Ми пропонуємо:</p> <p>Роботу у мальовничій курортній зоні</p> <p>Офіційне працевлаштування</p> <p>Комфортні умови праці</p> <p>Дружній колектив та атмосферу</p> <p>Стабільну, своєчасну та достойну оплати праці</p> <p>Поєднувати відпочинок з роботою</p> <p>З/п від 35000,00грн-37000,00грн за місяць в залежності від кількості робочих днів</p> <p>Проживання на території комплекса. Триразове харчування</p> <p>Можливий варіант роботи потижнево</p> <p>Чекаємо резюме за електронною адресою або на Viber</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Готельний бізнес»:Вакансія Компанія Зарплата
Управляюча(ий) готельним комплексом Голодняк О.В. 35000 грн.
Горничная Portofino 18000 грн.
Двірник ТОВ СОЛАР КОНСАЛТИНГ 7000 грн.
Горничная на уборку квартир которые сдаются посуточно GoodApart 15000 грн.
Комендант в хостел з проживанням Столиця Затишку 14000 грн.
Управляюча (ий) готельним комплексом Голодняк О.В. 35000 грн.
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 20000 грн.
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 25000 грн.
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 25000 грн.
Кассир-продавец ЧП Кимлик В. 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: