Робота Кропивницький: Ресторанний бізнес, кулінарія - вакансії, Робота в Кропивницькому. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Ресторанний бізнес, кулінарія.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

Вакансії в Кропивницькому / Вакансії в Кропивницькому / Вакансії Ресторанний бізнес, кулінарія, Кропивницький

На 22.11.2019 в нашій базі:  46 вакансій,   1610 резюме

Робота в Кропивницькому в рубриці Ресторанний бізнес, кулінаріяНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Ресторанний бізнес, кулінарія в Кропивницькому. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Ресторанний бізнес, кулінарія»).


По вашому запиту знайдено: 577 вакансій
 • Вакансія: Кухар

  Food Factory Asia

  Требования: Вік 18-40, гарний настрій, бажання працювати

  Условия: В центрі міста розташований затишний ресторан сімейного типу. Доброзичливе ставлення та бажання допомогти зроблять Вашу працю приємною та цікавою. Можливість особистого та кар"єрного росту.

  ...
 • Зустріч гостей, розміщення за столиком, надання рекомендацій щодо вибору страв (при необхідності), прийом замовлення, передача його на кухню, подача замовлення, розрахунок. Забезпечення високого рівня обслуговування. Додаткові задачі щодо якісного сервісу та обслуговування.

  Ми цінуємо

  -відвертість

  -розуміння командної праці

  -бажа...

 • Вакансія: Сушист

  Food Factory Asia

  Вимоги: Середня освіта, бажання працювати, цілеспрямованість

  Обов'язки: Досвід роботи не обовязковий. Ми навчаємо

  Умови: Робота по змінах, повний робочий день

  ...
 • Продавец-кассир (кассир-продавец) срочно требуется в мини-маркет в центре Киева.

  График работы: неделя через неделю. Возможно предоставление жилья.

  З/п 12000 грн.

  ...
 • Пригласим в свою молодую, дружную команду талантливого человека на роль пекаря-кондитера или помощника, который будет расти и проживать вместе с нами нашу сладкую жизнь, мы вас ждем!

  Мы предлагаем:

  • Гибкий график
  • Стабильная заработная плата
  • Безопасные и комфортные условия работы;
  • Возможность карьерного роста

  Требования:

  ...
 • Вакансія: Кухонний робітник

  Тячівський районний центр зайнятості

  Вимоги: Наявність попереднього медичного огляду.

  Обов'язки: Виконувати допоміжні та підготовчі роботи на кухні з сировиною перед здійсненням кухарем приготування різних страв, доставляти напівфабрикати та сировину на кухню, вивантажує продукцію з тари, проводити процеси первинної кулінарної обробки сировини, здійснювати допоміжні роботи для приготування різних страв;...

 • Вакансія: Бармен

  Тячівський районний центр зайнятості

  Требования: Наличие предварительного медицинского осмотра. Ответственно относиться к своим обязанностям. За информацией обращаться к рекрутера Тячевского РЦЗ.

  Обязанности: Умение обслуживать потребителей: предлагать, показывать, реализовывать готовые к употреблению безалкогольные, слабоалкогольные напитки (пиво, фруктовые соки и минеральные воды), кондитерские изделия,...

 • Вакансія: Офіціант

  Тячівський районний центр зайнятості

  Вимоги: Наявність попереднього медичного огляду; відповідальне ставлення до своїх обов'язків. За інформацією звертатися до рекрутера Тячівського РЦЗ.

  Обов'язки: Зустрічати відвідувачів, отримувати від них замовлення, подавати їжу (напої). Вміти легко і вільно вступати в контакти з людьми, за всіх обставин бути ввічливим, тактовним. Робоче місце знаходиться в кафе с. ...

 • Вакансія: Пекар

  ООО Миг трейд

  Пекар з виготовлення виробів із листкового тіста потрібен на постійну роботу прямому роботодавцю.

  З/п 700-1000 грн/день.

  Гарантуємо своєчасну оплату.

  ...
 • Вакансія: Бармен

  Мандзиняк Д. Й. ФОП

  Готельно-ресторанний комплекс «Богема», запрошує у свою супер-команду - БАРМЕНА

  Ми пропонуємо:

  • Цікаву стабільну роботу в класному колективі;
  • Робота в цілком оновленому сучасному закладі;
  • Надаємо робочу форму;
  • Годуємо смачнючими обідами

  Графік роботи: 1 доба через 2, з 9.00-9.00год


Пошук роботи в Кропивницькому: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Кропивницькому. Пошук роботи в Кропивницькому за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Ресторанний бізнес, кулінарія з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Кропивницький і вакансії Кропивницькому на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: