Робота Кропивницький: Транспорт, автосервіс - вакансії, Робота в Кропивницькому. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Транспорт, автосервіс.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Кропивницькому є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Кропивницькому в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Кропивницькому або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Кропивницькому!

Вакансії в Кропивницькому / Вакансії в Кропивницькому / Вакансії Транспорт, автосервіс, Кропивницький

На 17.01.2021 в нашій базі:  39 вакансій,   240 резюме

Робота в Кропивницькому в рубриці Транспорт, автосервісНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Транспорт, автосервіс в Кропивницькому. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Транспорт, автосервіс»).


По вашому запиту знайдено: 657 вакансій
 • Требования: Требования: На постоянную работу в Польшу,в транспортную компанию требуется водитель международник.

  Перевозка грузов на современных автомашинах DAF; EURO5, EURO6 по Европе.

  Водитель без опыта на международных перевозках может приучиться на стажировке с другим Украинским водителем.

  Требования: - желательный возраст до 50 лет

  -водительские ...

 • Вакансія: Водій

  Фонд соціального захисту інвалідів

  Вимоги: Стаж роботи не менше 5 років

  Обов'язки: Водій для керівника. Забезпечувати коректне плавне професійне водіння автомобіля, що максимально забезпечує схоронність життя і здоров’я пасажирів, схоронність товарно-матеріальних цінностей, що транспортуються, і технічно справний стан самого автомобіля.Стежити за технічним станом автомобіля, виконувати самостійно необ...

 • На постоянную работу требуется слесарь механосборочных, заготовительных работ

  Условия работы
  Режим работы : пн-пятн. 8.00 – 17.00.

  Зарплата – до 20000 грн.
  Испытательный срок 1 мес. Официальное оформление.

  40 часовая рабочая неделя, 24-дневный отпуск, оплачиваемые больничные;

  Достойные условия труда (убраны помещения, комфортный температ...

 • Требования:


  Пошук роботи в Кропивницькому: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Кропивницькому. Пошук роботи в Кропивницькому за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Транспорт, автосервіс з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Кропивницький і вакансії Кропивницькому на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: